SİYASET
Giriş Tarihi : 30-06-2024 20:21

Başkan Curoğlu : “Geçinemeyenlerin Sesi Olmak İçin Bir Araya Geliyoruz”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya İl Başkanı Oğuz Can Curoğlu, Yurtdışı Örgütlerden Sorumlu Parti Meclisi Üyesi Mehmet Tüm ile bir araya geldi. CHP Sakarya İl Başkanlığında gerçekleşen ziyarette hafta sonu yapılacak miting öncesi güncel konular masaya yatırıldı.

Başkan Curoğlu : “Geçinemeyenlerin Sesi Olmak İçin Bir Araya Geliyoruz”Ziyarete ve mitinge ilişkin değerlendirmede bulunan CHP Sakarya İl Başkanı Oğuz Can Curoğlu açıklamasında: “Yurtdışı Örgütlerden Sorumlu Parti Meclisi Üyesi Sayın Mehmet Tüm, il Başkanlığımızı ziyaret ederek hafta sonu gerçekleştirilecek çalıştay hakkında ve güncel konularda bilgilendirmede bulundu. Kendisine bu nazik ziyareti için çok teşekkür ederiz.
Cumhuriyet Halk Partisi olarak 30 Haziran Pazar günü, emeğin başkenti Kocaeli Gebze’de asgari ücrete ve emekliye zam için, çiftçinin, öğrencinin ve tüm geçinemeyenlerin sesi olmak için bir araya geliyoruz. Tüm halkımızı 30 Haziran Pazar günü saat 17:00’da hep birlikte ses olmaya Gebze’de mitinge davet ediyoruz” dedi.

AdminAdmin