YEREL
Giriş Tarihi : 15-03-2023 12:37

Ferizli'de Sağlık Çalışanları Bir Araya Geldi

Ferizli İlçe Kaymakamı Hasan Balcı ve Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, tıp bayramı nedeniyle Ferizli’de görev yapan İlçe Devlet Hastanesi ve diğer sağlık kuruluşlarındaki sağlık ekibi ile bir araya geldi ve günlerini kutladı.

Ferizli'de Sağlık Çalışanları Bir Araya Geldi

Ferizli Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde belediyenin organizasyonuyla düzenlenen programa Ferizli İlçe Kaymakamı Hasan Balcı, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Ferizli İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi Samet Kaymaz, kurum amirleri, doktorlar ve sağlık çalışanları katıldı.

Program öncesi Kaymakam Hasan Balcı ve Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu masaları tek tek dolaşarak doktorların ve sağlık çalışanlarının gününü kutladı.

Başkan Gündoğdu, “Bir canı kurtarmayı, bütün insanlığı kurtarmakla eşdeğer sayan anlayışın sahipleri olarak gece gündüz insanımızın sağlığı için koşan siz değerli sağlık çalışanlarımıza minnettarız. Sizlerin fedakarlığı, insan hayatına verdiğiniz değer ve mücadele hiçbir zaman tartışılamaz. İnsan hayatına verdiğiniz değer için bir kez daha sizlere teşekkür etmek istiyorum. İnsanı yaşatmayı, insanlığa daha nitelikli bir yaşam sunmayı amaç edinen, bu kutsal, saygın ve onurlu mesleği büyük özveriyle yerine getiren doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımızın Tıp Bayramı'nı kutluyor, hepinize esenlikler diliyorum” ifadelerini kullandı.

Kaymakam Hasan Balcı ise yaşanan asrın felaketi başta olmak üzere dünden bugüne birey ve toplum sağlığı için yoğun emek sarf eden tüm sağlık çalışanlarına gösterdikleri üstün gayret ve çabalarından dolayı teşekkür ederek, sağlık çalışanlarının tıp bayramını kutladı ve görevlerinde başarı diledi.

Programdan duydukları memnuniyeti dile getiren sağlık çalışanları da programın kendileri için moral olduğunu dile getirerek, Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu’ya teşekkür etti.

Program, Ferizli Kaymakamı Hasan Balcı ve Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu’nun sağlık çalışanlarına çiçek takdimi ve günün anısına hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

AdminAdmin