SPOR
Giriş Tarihi : 06-07-2024 01:31   Güncelleme : 07-07-2024 00:09

Millet Bahçesi’nde coşku katlanacak

Millilerimizin Avrupa Şampiyonası’nda Hollanda ile oynayacağı Çeyrek Final maçı Millet Bahçesi’nde izlenecek. Millet Bahçesi’nde kurulacak dev ekranın yanına Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ın talimatıyla ikinci bir dev ekran daha kurulacak. Vatandaşlar Açık Tribün’ün yanındaki çim alanında da maçı takip edebilecek.

Millet Bahçesi’nde coşku katlanacak

 

A Milli Takımımız EURO 2024 Avrupa Şampiyonası’nda tarih yazıyor. Son olarak Avusturya’yı 2-1 mağlup ederek tüm Türkiye’ye büyük bir sevinç yaşatan millilerimiz çeyrek finalde Hollanda ile karşılaşacak. 6 Temmuz Cumartesi günü 22.00’da oynanacak tarihi karşılaşmayı Sakaryalılar yine Millet Bahçesi’nde izleyecek.

 

Başkan Alemdar talepleri karşılıksız bırakmadı

Avusturya mücadelesini Millet Bahçesi’nde izleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, maç sonrası vatandaşların yoğun katılımı üzerine ikinci bir dev ekran kurulması için talimat vermişti.

 

Çim alana ikinci ekran

Büyükşehir Belediyesi bu kapsamda Millet Bahçesi’ne ikinci bir dev ekran daha kuracak. Tüm vatandaşların milli heyecan ve coşkuyu birlikte yaşamaları için atılan bu adım, katılımı artıracak. Ay Yıldız sevdalıları, her zaman dev ekran kurulan Açık Tribün’ün hemen yanında da maçı takip edebilecek. Çim alana herkes kendi sandalyesiyle gelecek.

 

 

 

AdminAdmin