YEREL
Giriş Tarihi : 26-05-2023 19:22

O güzergâh yol bakım çalışmaları nedeniyle trafiğe kapalı olacak

Büyükşehir Belediyesi Eski Ankara Caddesindeki 5 kilometrelik güzergahta yapılacak yol bakım çalışmaları için sürücüleri uyardı. Güzergah çalışmalar kapsamında 27 Mayıs Pazartesi günü saat 09.00 ile 17.30 arası trafiğe kapalı olacak.

O güzergâh yol bakım çalışmaları nedeniyle trafiğe kapalı olacak

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından şehir genelinde program dahilinde gerçekleştirilen yol bakım, onarım çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda Adapazarı ilçesi Eski Ankara Caddesi Çatalköprü Mahallesi ile Abalı Mahallesi Kavşağı arasında kalan 5 kilometrelik güzergahta yapılacak yenileme çalışmaları için Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı bir açıklama yaptı.

 

Alternatif güzergahlar tercih edilmeli

Yapılan açıklamada, “27 Mayıs Pazartesi günü Adapazarı ilçesi Eski Ankara Caddesi Çatalköprü Mahallesi ile Abalı Mahallesi Kavşağı arasında kalan 5 kilometrelik güzergahta planlı yol bakım, onarım ve asfalt serim çalışmaları gerçekleştirileceğinden güzergâh saat 09.00 ile 17.30 saatleri arasında trafiğe kapalı olacaktır. Araç sürücülerimizin alternatif güzergahları kullanmaları önemle rica olunur” denildi.

 

AdminAdmin