ASAYİŞ
Giriş Tarihi : 09-07-2024 10:30

Ölümlü Kaza Sonrası Belediyeye Tepki: Vatandaşlar Bozuk Yollar İçin Kendi Çözümünü Arıyor

*52 yaşındaki Nurhan Demiralay'ın ATV aracı ile kaza yaparak hayatını kaybettiği Acelle Yayla yolu vatandaşlar tarafından düzeltiliyor.*

Ölümlü Kaza Sonrası Belediyeye Tepki: Vatandaşlar Bozuk Yollar İçin Kendi Çözümünü Arıyor

Acelle Yaylası yolunda 3 Temmuz günü Nurhan Demiralay kullandığı ATV aracı ile ağaçlık alana uçmuş. Kazada Demiralay, olay yerinde hayatını kaybetmişti.

Kazanın yaşandığı yayla yolunun bozuk olduğunu belirten vatandaşlar, yolda çalışma yapmayan Akyazı Belediyesi'ne ve Başkan Bilal Soykan'a tepki gösterdi. 

*'Tayyip Erdoğan rüzgarı ile geliyorlar. Onlar yatacaklar. Burada yolları gelip Tayyip Erdoğan yapacak'* diyerek tepkilerini dile getiren vatandaşlar, bozuk yolu kazma kürekle düzeltmeye çalıştı. 

Araçla çakıl taşıyıp yolu düzeltmeye çalışan vatandaş; "

*Belediye başkanına oy verdik. Bizi ödüllendirdi burada. Kazma kürekle yol yapıyoruz yaylada. Geldiler gezdiler burayı, gördüler. Gezmeye gelirler. Tayyip Erdoğan rüzgarı ile geliyorlar. Burada yolları gelip Tayyip Erdoğan yapacak. Onlar yatacaklar. Bir arabayı gönderip iki saatte yapılacak. Böyle bir şey varmı?. Nallıhan'daki orman yollarına götüreceğim onu. Adamlar asfalt gibi yapmış"* diyerek tepkisini dile getirdi. 

Ölümlü kazaya bozuk yolun sebep olduğunu anlatan bir başka vatandaş da; "
*Kaç kişi daha ölecek bakalım... Ondan sonra gelecek yolu yapmaya. Kazaya çukurlar neden oldu. Belediye başkanı gurur duysun"* dedi.

AdminAdmin