YEREL
Giriş Tarihi : 30-06-2024 19:42

Pamukova'da tayin olan Komutanlara 'Veda Yemeği' düzenlendi

Pamukova İlçe Jandarma Komutanlığı'ndan başka il ve ilçelere tayini çıkan komutanlar için Gaziantep Sofrası'nda veda yemeği düzenlendi.

Pamukova'da tayin olan Komutanlara 'Veda Yemeği' düzenlendi

 

Bu özel etkinliğe Pamukova Kaymakamı Gürsel Temurci, Pamukova Cumhuriyet Savcısı Leyla Yıldız, Pamukova İlçe Jandarma Komutanı Aydın Göksu ve Pamukova Karakol Komutanı Mehmet Lafçı katıldı. Organizasyon, Sakarya Gaziantepliler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Durak'ın katkılarıyla gerçekleştirildi.

 

Teşekkür ve Plaket Töreni

Veda yemeğinde, tayini çıkan komutanlara hizmetlerinden dolayı teşekkür edildi ve yeni görev yerlerinde başarılar dilendi. Konuşmaların ardından, komutanlara plaketler takdim edildi ve hatıra fotoğrafları çekildi. Gaziantep Sofrası'nda düzenlenen etkinlik, samimi bir atmosferde gerçekleşti ve duygusal anlara sahne oldu.

 

Katılımcıların Dilekleri ve Hoş Sohbetler

Katılımcılar, komutanlara yeni görev yerlerinde üstün başarılar dilerken, veda yemeği hoş sohbetlerle sona erdi. Mehmet Durak'ın katkılarıyla düzenlenen bu anlamlı gece, komutanların ve davetlilerin unutulmaz anılar biriktirmesine vesile oldu

AdminAdmin