EĞİTİM
Giriş Tarihi : 12-05-2024 00:40

SUBÜ Ferizli MYO’dan İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası’na özel panel

SUBÜ Ferizli MYO’da İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası nedeniyle ilgili sektör temsilcilerinin katıldığı 4 oturumluk bir panel gerçekleştirildi.

SUBÜ Ferizli MYO’dan İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası’na özel panel


 

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Ferizli Meslek Yüksekokulu Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü, İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası nedeniyle bir panel gerçekleştirdi. İki gün süren panele iş sağlığı ve güvenliği alanında uzman 10 konuk katıldı. Panel, Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölüm Başkanı Öğretim Görevlisi Mustafa Eryüksel yönetiminde ve Öğretim Görevlisi Furkan Türkseven moderatörlüğünde yürütüldü.

 

4 oturum düzenlendi

Panelin ilk oturumunda Türk Telekom İl Müdürü Samet Türk, Daikin Türkiye’den Mehmet Kanpolat ve SCS Akademi OSGB’den Caner İşbilir katılımcılarla buluştu. İkinci oturumda Akcoat firmasından Merve Kayal, Günay Döner, Murat Halat ve Sena Özgül; insan kaynakları ve sağlık emniyet çevre yönetimi konusunda bilgiler paylaştı. Üçüncü oturumda Hedefim OSGB’den Samet Çağlayan ve Kübra Çıtlak, dördüncü ve son oturumda ise Sakura OSGB’den Ali Kurt sektör deneyimlerinden bahsetti.

 

Alana katkı devam edecek

Sektördeki deneyimlerini paylaşan konuklar, iş sağlığı ve güvenliği alanındaki son gelişmeleri ve en iyi uygulamaları tartışma fırsatı bulurken; panel katılımcıların da yer aldığı bir bilgi alışverişi ve ağ ortamı sağladı. Ferizli MYO Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü Başkanı Öğretim Görevlisi Mustafa Eryüksel, iş sağlığı ve güvenliği konularında bilgi paylaşımı ve sektördeki yenilikleri takip etme kararlılığını sürdürdüklerini ve yeni etkinliklerle alana katkı sağlamaya devam edeceklerini kaydetti.

AdminAdmin