KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 19-01-2023 11:58

Yazar Sevim AK Bir Yazar Bir kitap Projesine Konuk Oldu

Eratik Ortaokulu, Türkçe Öğretmeni Burcu AKSU ve Selva TAŞDEMİR in Bir Yazar Bir kitap Projesi ile ilkokul ve ortaokul öğrencileri Çocuk edebiyatının kıymetli yazarlarından Yazar Sevim AK ile bir araya geldi.

Yazar Sevim AK Bir Yazar Bir kitap Projesine Konuk Oldu

Değerli Yazar Sevim AK'ın davet edildiği söyleşi programı, Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz Anadolu Lisesi Konferans salonunda gerçekleştirildi. Programa İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin TURHAN, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet TAŞKIRAN da katıldı.


Salonda öğrencilerin büyük bir coşku ile karşıladığı Sevim AK, kendi yazarlık serüvenini anlatarak başladığı söyleşide yazdığı kitaplar ve çocuk edebiyatı hakkında bilgiler verdi. Son kitabı olan "Sen Ben Elma Ağacı" kitabını anlatan yazarımız öğrencilerden gelen soruları da cevapladı.


Programın sonunda İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet TAŞKIRAN Sevim AK’a plaket takdim ederek teşekkür etti. Sezi Eratik Okulu Müdürü Erol CANTÜRK çiçek taktim etti ve söyleşiye katılan öğrenciler tarafından Sevim AK için özel hazırlanan hediyeler verildi. Öğrenciler ile hatıra fotoğrafı çekildikten sonra imza programına geçildi.


Değerli bilgi, tecrübe ve anılarını bizlerle paylaşan Kıymetli Yazar Sevim AK’a ve etkinliğe ev sahipliği yapan Sezi Eratik Ortaokulu Müdürü ve ekibine teşekkür ediyoruz.

AdminAdmin