EKONOMİ
Giriş Tarihi : 08-07-2024 20:00

İşletmelerin Yaz Aylarındaki Ekonomik Daralmasına Online Tahsilat ve Açık Bankacılık Çözümü

Yaz aylarında turizm vb. birkaç sektör dışında işletmelerin iş hacimlerinde daralma ve yavaşlamaların olduğunu belirten Ödüyo Genel Müdür Yardımcısı Emrah Adaş, online tahsilat ve açık bankacılık hizmetlerinin bu zorlu dönemde işletmelere kolaylık sağladığını söyledi.

İşletmelerin Yaz Aylarındaki Ekonomik Daralmasına Online Tahsilat ve Açık Bankacılık Çözümü


İşletmeler için zamanında yapılamayan tahsilatların bir sonraki dönem için zor durumda bıraktığını söyleyen Ödüyo Genel Müdür Yardımcısı Emrah Adaş, “Yaz aylarında turizm vb. birkaç sektör dışında işletmelerin iş hacimlerinde ciddi daralmalar yaşanırken, işlerde de yavaşlamalar oluyor. Bu dönemlerde zamanında yapılamayan tahsilatlar için ise bir sonraki dönem artık çok geç olabiliyor. Ekonomi yönetiminin uyguladığı parasal sıkılaşma politikaları, hem bireyleri hem de kurumları derinden etkiliyor. İşte tam da bu noktada, finans departmanlarının süreci etkin bir şekilde yönetmesi, tahsilatların zamanında yapılması ve takip edilmesi hayati bir önem kazanıyor.” dedi.

Online tahsilat ve açık bankacılık hizmetleriyle ilgili de bilgiler veren Adaş, “İşletmelerin bu dönemde finansal süreçlerini daha etkin yönetebilmeleri için Ödüyo olarak sunduğumuz online tahsilat hizmetimiz, müşterilerinden alacaklarını daha hızlı ve güvenli bir şekilde tahsil etmelerini sağlıyor. Bu hizmet, yalnızca nakit akışını hızlandırmakla kalmıyor, aynı zamanda işletmelerin tahsilat süreçlerindeki verimliliği de artırıyor. Açık bankacılık hizmetlerimiz ise, işletmelere finansal verilerini daha etkin bir şekilde yönetme imkanı sunuyor. Bu hizmet sayesinde, işletmeler farklı bankalardaki hesaplarını tek bir platform üzerinden yönetebilir, finansal durumlarını daha net bir şekilde görebilir ve analiz edebilirler. Böylece, finansal kararlarını daha sağlıklı ve doğru bir şekilde alabilirler. Online tahsilat ve açık bankacılık hizmetlerimizle, işletmelerin finansal yüklerini hafifletmeyi ve nakit akışlarını düzenlemeyi amaçlıyoruz.” diyerek sözlerini bitirdi.

AdminAdmin