GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-07-2024 19:59

TÜED Türkiye Emekliler Derneği Sakarya Şubesi Üyeleri Orman Park ta Buluştu

 Bir kısım emekli dernek üyeleri ile yakında yapılacak olan seçimde başkan adaylığını açıklayan  Davut Bayram eşliğinde orman parkta bir araya geldiler. Burada emeklilerle ilgili fikir alışverişlerinde bulunan, Sakarya Emekliler Derneği Şubesine aday Davut Bayram bazı açıklamalarda bulundu.

TÜED Türkiye Emekliler Derneği Sakarya Şubesi Üyeleri Orman Park ta Buluştu

 

Bayram “Biz emekliler, devletimize hiç bir zaman yük olmadan yıllarca devletine, milletine hizmet etmiş, çalışmış vergisini  peşin ödemiş, emekli olmaya hak kazanmış, olgunlaşmış, pişmiş, hayatta herşeyi görmüş, yaşamış,bilgili, onurlu,şerefli, arkadan yetişen kuşağa ders verebilecek, yokluğu ve varlığı yaşayarak gelen çok şanslı bir nesiliz.  Gelecek kuşağa çalışarak,bir varlık teknoloji mirası bırakarak böyle bir dönemin emeklileriyiz. Bu durumun keyfini çıkarmamız gerekirken, maalesef siyasilerin kurbanı ve oy malzemeleri oluyoruz. Biz emekliler, emekli olacak kardeşlerimiz, tüm bunların farkında olmalı..! haklarımızı, hak ettiğimiz maaşlarımızı günün şartlarına göre en az emekli maaşının asgari seviyesinde olmasını istiyoruz. Sakarya emeklileri olarak, siz hemşerilerimizle birlik olmalıyız, güçlü olmalıyız. dernek olarak üyelerimizin beni desteklemelerini, bana oy vermelerini herkesten talep  ve rica ediyorum. Başkan seçilirsem ekibimle birlikte Sakarya’da Türkiye’ye örnek olabilecek, emeklinin lehine çok güzel projelerim var. Hizmete ve göreve ben ve ekibimle hazırız. Ülkemize, Sakarya’mıza hayırlı olsun. tüm emekli dostlara sevgi ve saygılarımla”dedi. Davut Bayram’ın yola çıktığı ekibinde ki bazı isimler şunlar.

Bşk. Adayı Davut Bayram Emekli İş Adamı,Bşk.Yrd. İlyas Gervan Emekli İnş.Der.Bşk.,Bşk.Yrd. Kadir Savaş Emekli İnş.müh.,Cengiz Olgaç Emekli Gazeteci Çark Dergisi Sahibi Selma Mete Emekli İş Kadını, A.Turgay Özbalkan Emekli Gazeteci,Selahattin Aktaş Emekli araştırmacı,Kadir Anıl Emekli Baş Gardiyan, A.Kemal Yener Emekli Akovspor kulübü.Bşk.,Ergün Öztürk Emekli İş Adamı, Ali Kılıç, Emekli Esnaf, Ali Alemdar Emekli İş Adamı,Sadi Gürkan Emekli İş Adamı,M Asaf İren Emekli Elktronikci, Gülşen Yasuk Emekli İş Kadını, Mehmet Keleş Emekli Çiftci,Nilgün Boğaz Emekli Grm.Turizim, Yalçın Kaya Genel Koordinatör Danışman

 

AdminAdmin