SİYASET
Giriş Tarihi : 22-03-2024 20:09

Selçuk Kılıçaslan “3. yol dertlere derman olacak”

İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Kılıçaslan, Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanı ve İstanbul Milletvekili Burak Akburak ile Serdivan ve Ferizli’de esnaf ziyaretinde bulundu. Serdivan’da esnaflar ile sohbet eden Kılıçaslan, “Herkes iki kutuplu siyasetin üzerimizde kurduğu baskıdan rahatsız. Açtığımız 3. yol herkesin derdine derman olacak” dedi

Selçuk Kılıçaslan “3. yol dertlere derman olacak”


İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Kılıçaslan, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Burak Akburak ile birlikte Serdivan’da esnaf ziyaretinde bulundu. Değişimin yerelde başladığını belirten Akburak, “Bu bir genel seçim değil. Burada vizyona, tecrübeye oy vereceğiz. Değişiklik olsun, Sakarya kazansın istiyorsak bu değişimin İYİ ellerden çıkmasını sağlamalıyız” dedi.

Vatandaşlar tarafından sıcak karşılanan Kılıçaslan, “Sakarya’da acil bir kan değişikliği ihtiyacı var. Biz EN İYİSİ diyerek açtığımız 3. Yolda ilerlerken vatandaşımızın da yanımızda olmasını ve değişime katkı sunmasını istiyoruz. Herkes iki kutuplu siyasetin üzerimizde kurduğu baskıdan rahatsız. En baştan beri söylediğimiz gibi “Açtığımız 3. yol herkesin derdine derman olacak” ifadelerini kullandı.

FERİZLİ DEĞİŞİM İSTİYOR

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Burak Akburak, İl Başkanı Ahmet Uçak ve Ferizli Belediye Başkan Adayı Mehmet Ata ile Ferizli’de esnaf ziyaretinde bulunan Kılıçaslan, değişim meşalelerinin yandığını söyledi. Kılıçaslan, “Ferizli de değişimi istiyor. İYİLER ordusu her geçen gün büyüyor ve bu kutlu değişim yolunda Ferizli mihenk taşlarından biri olacak. İnşallah 1 Nisan günü EN İYİLER olarak vatandaşımıza hizmete başlayacağız” dedi.

AdminAdmin