EKONOMİ
Giriş Tarihi : 13-06-2024 16:07

Yeni Yönetim kurulu belli oldu.

S.S. Sakarya VİB Kooperatifi Olağan Genel Kurul Seçimi; S.S. Sakarya VİB Kooperatifi  Başkanı Suat Akın, Yönetim Kurulu üyeleri ve kooperatif üyelerinin katılımıyla gerçekleşti. 

Yeni Yönetim kurulu belli oldu.

 

S.S. Sakarya VİB Kooperatifi Olağan Genel Kurul Seçimi 13 Haziran 2024 Perşembe günü gerçekleştirdi. S.S. Sakarya VİB Kooperatifi Başkanı Suat Akın, Yönetim Kurulu üyeleri ve kooperatif üyelerinin katılımıyla düzenlenen seçim, Sakarya Otobüs Terminalinde bulunan VİB Turizm yönetim merkezinde yapıldı. 


VİB Turizm Ülke ekonomisine katma değer sağlamaya devam ettiğini vurgulayan Suat Akın, “Her fırsatta dile getirdiğimiz üzere, ülkemizin geleceğine güveniyoruz” dedi. Akın, yaptığı değerlendirmede şunları kaydetti: Yönetim kurulumuzu 10 kişiden 5 kişiye düşürdük daha hızlı kararlar alarak VİB Turizm önümüzdeki dönemde tüm ortaklarımız için uzun vadeli değer yaratma hedefiyle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. VİB Turizm olarak bu bayramda Sakaryalı vatandaşlarımızı sevdiklerine daha rahat ulaşabilmeleri için yeni araçlarımızla ve  ek seferlerimizle  bayram hazırlıklarımız tamamladık. Şimdiden VIB Turizm ailesi olarak Herkesin bayramını kutluyoruz dedi. 

S.S. Sakarya VİB Kooperatifi yeni Yönetim belirlendi. 

Genel Kurul Toplantısı sonucunda seçilen Yönetim ; 

YÖNETİM KURULU ASİL 

SUAT AKIN
FAHRİ MEHMETEFENDİOĞLU
SUAT SERDAROĞLU 

YÖNETİM KURULU YEDEK
AYHAN KIDIK
FATİH AKSOY
İRFAN YAĞCI 

DENETİM KURULU ASİL
YALÇIN ŞAHİN
SERKAN TEMİZ SOY 

DENETİM KURULU YEDEK 

HAKAN DEMİRTAŞ
YILMAZ İNAN

AdminAdmin